Belden Etek Modelleri

Belden Etek Modelleri

Belden Etek Modelleri

Herkesin zevki farklı olabilir. Buna yönelik olarak da firmalar bir şey üretirken değişik şekillerde üreterek geniş bir kesimin zevkine hitap etmek isteyeceklerdir. Gömleklerden bluzlara, pantolonlardan taytlara, kısa eteklerden uzun eteklere kadar çok geniş seçeneklere sahip olduğumuz giyim sektöründe aynı ürün bile sadece rengi ile diğerinden çok satabilmektedir. Bu durum belden etek modellerinde de geçerlidir. Dediğimiz gibi herkes farklı şeyleri sever. Kimisi kısa etek giymesi severken, kimisi için uzun etekler daha güzeldir ve onları giymekten hoşlanır.

Diğer eteklerden farklı

Her etekte bir kısım vardır ki, bu kısım eteğin belden düşüp gitmesini engellemektedir. Kimi eteklerde Bu bel kısmında bulunan bir elastik bir madde ile sağlanırken belden etek modellerinde eteği tutan bir bel kısmı bulunmaktadır. Burada kemer veya bağcık gibi şeyler bulunabilir. Ayrıca belde bulunan kısım bu eteklere farklı bir hava katmakta ve bu yüzden bu etek modellerini sevenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.

Seviliyor ve giyiliyor

Belden etek modelleri etekler arasında sevilerek giyilen modellerden bir tanesidir. Kimi modellerinde belde bulunan kısım biraz daha geniş olabilmektedir. Dar olanlarında ise bu alana genellikle bağlanan bir kuşak tarzı bir şey yerleştirilmiştir ve etek giyildiği zaman bu kuşak bağlanır. Ya da bu alanda kemer kullanarak eteğin sabit kalması sağlanabilir. Ama bu modellere genellikle geniş kemer tipleri yakışmaktadır. Eğer ince bir kemer kullanılacaksa etek rengi ile zıt bir renk tercih edilerek kemerin ön plana çıkması sağlanabilir.   

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ