2019 Bluz Modelleri

2019 Bluz Modelleri

2018 Bluz Modelleri

Bluzlar her zaman hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer almıştır. Hem renk hem de model olarak hemen hemen her kesime hitap etmeleri nedeniyle bluzların kullanıcıları oldukça fazladır.

Durum böyle olunca her sezon farklı farklı bluzlar tasarlanmaktadır. 2018 bluz modelleri arasında bu sezon en dikkat çeken parçalar kadınlar için de erkekler için de genellikle sade ve şık bluzlar olmaktadır. 2018 bluz modelleri hem renk hem de model olarak oldukça fazla alternatifi sizlere sunmaktadır. Bunlar arasında siz de kendinize en uygun modeli seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bu bluzlar arasında kadınlar genellikle daha süslü ve taşlı detayları olan bluzları seçerken erkekler ya baskılı yada sade bluzları tercih etmektedirler. Her beğeniyi karşılayacak tasarımları 2018 bluz modelleri arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle günlük kullanımlar içi uygun olan bluz modelleri şık kot pantolon veya eteklerle kombin yapılarak oldukça şık ve hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Elbette aksesuar kombinleri yaparak da bu tercihinizi zenginleştirebilirsiniz. Bu bluz modelleri arasında yaka kısmı farklı olan veya farklı dekoltelere sahip olan bluzlar da kadınların ilgisini çekmeyedir. Kadınların son zamanlardaki yaka modeli genellikle kare yakalı bluzlardan olmaktadır. Elbette ki anneler için de oldukça şık bluz modelleri bulmak mümkün. çeşitli mağazaların anne reyonlarında sizler için sağlanan renk ve model çeşitliliğinden siz de istediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ