2019 İç Giyim Modelleri

2019 İç Giyim Modelleri

Her yıl sabırsızlıkla beklenen ve sabırsızlıkla takip edilen Victoria’s Secret’ın 2019 defilesi ile ilgili sıcak dedikodular medyaya yayılmaya başladı. 2019 yılında Londra’da yapılan Victoria’s Secret defilesinin bu sene 8 Aralık’ta New York’ta yapılacağı duyuruldu. Victoria’s Secret 2018 iç giyim modellerinin sergileneceği ve 2019 yılında iç giyim modasına damga vuracak modellerle karşımıza gelecek.

Bu beklentiler bir yana, defilede Adriana Lima, Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio ve Lily Aldridge gibi efsane meleklerin yanı sıra yeni mankenlerin de yer alacağı defilenin 2018 iç giyim modelleri sunularak 2019 yılının iç giyim modası belirlenecek. Daha önceki yıllarda defilelerde Taylor Swift, Justin Timberlake, Maroon 5 ve Rihanna gibi isimler sahne alarak sahne şovlarını sergilemişlerdi. 8 Aralık tarihine az kalmasına rağmen, defilede bu seneki sahne şovlarına hangi ünlü sanatçıların katılacağı ise henüz açıklanmadı. 1995 yılından bu yana her sene yapılan defilenin en merak edileni ise “Fantasy Bra (Fantezi Sutyeni) ” olarak bilinen defileye özel olarak hazırlanan tasarımını bu sene hangi manken ile tanıtacağı. 2018 iç giyim modelleri için güzel örnekleri göreceğimiz bir defile olması itibariyle ve şimdiden merak uyandırıcı birden çok unsuru olması nedeniyle Victoria’s Secret modacılar ve moda meraklıları tarafından merakla bekleniyor.

Victoria’s Secret defilesine bakılınca iç giyim modasının, kadın modasında diğer kıyafetler kadar önemli olduğu görülüyor. 2018 iç giyim modellerinde olduğu gibi her sezon, moda iç giyim modelleri değişir ve yenilenir. Bu değişiklikler bazen tamamen yeni ürünler meydana çıkarabilir veya geçmişte kalan onlarca yıl öncesinin modalarına ait izlenimler sunabilir. Modanın geni alanlara yayılması sayesinde insanlar kıyafet alışkanlılarına hem yenilik hem de renk katmış oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ