2019 Makyaj Önerileri

2019 Makyaj Önerileri

2018 Makyaj Önerileri

Bu yazımızda 2018 yılının makyaj önerilerine değineceğiz. Geçen yıllarda eyeliner ve siyah göz kalemleri oldukça trend olduğu gibi bu yıl için de aynı şeyleri söylemek mümkün. Gece dışarı çıkmayı düşünüyorsanız hafif bir siyah ya da kahverengi far kullanarak çok hoş bir göürünüm yakalayabilirsiniz.

2018 makyaj önerilerini daha detaylı inceleyecek olursak gündüz yaz aylarında hafif bir makyaj yani rimel, göz kalemi ve ruj kullanarak çok sade ve doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. 2019 senesinin makyaj modasının renklerine değinmek gerekirse en çok yeşil ve kahverengi tonlarının öne çıktığını gözlemliyoruz. Son derece düzgün bir görünüm yakalamak isterseniz de hafif bir kapatıcı kullanabilirsiniz. Tabi yaz ayları için size önerimiz kapatıcınızı mutlaka bir güneş kremi tabanında kullanmanızdır. Kapatıcınızı kullanırken muhakkak boynunuza da uygulamayı unutmayın ki daha düzgün bir görünüm versin. Aksi takdir de yüzünüz farklı  renk tonunda boynunuz farklı renk tonunda duracaktır. Rimelinizi sürerken de alttan üste doğru zigzaglar çizerek sürerseniz daha dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Rujunuzun ise daha kalıcı olmasını istiyorsanız bir nemlendiriciyle kullanmanızı öneririm. Bu dudaklarınıza hem daha dolgun ve doğal bir görünüm verir hem de daha doğal durmasını sağlar. Göz kalemini ise çok taşırmamakta fayda var gözlerinizi iyi şekilde çerçevelerseniz çok daha dikkat çekici gözlere sahip olabilirsiniz.

2018 yılının makyaj önerileri hakkında size bahsedebileceğimiz tüm önerilerden bahsetmeye çalıştık. Bakımlı ve hoş bir bayan olmak sizin elinizde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ