2019 Tesettür Ayakkabı Modelleri

2019 Tesettür Ayakkabı Modelleri

TESETTÜR ABİYE AYAKKABI MODELLERİ

Her ne kadar kış aylarına girmiş olsak da hala abiye ayakkabı modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Artık sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da çokça abiye ayakkabı modeli piyasaya sürülmektedir. 2018 Tesettür Ayakkabı Modelleri için sizin için kısa bir araştırma yaptık.

Topuk Boyu Ve Stiletto
Bilekte bitmeyen ve yere kadar uzanan etekler için boyu uzun gösterecek yüksek topuklar tercih edilebilir. 2019 Tesettür Ayakkabı Modelleri için, bu yıl da stiletto modası devam etmektedir. Özellikle platformlu modeller ayrıca rahatlık sağlayacaktır. Uzun topukların etek altından görülmemesi önemlidir. Abiyede uzun bacak boyu iyi görünecektir. Bu yıl sivri burunlar yerine daha oval burunlu ayakkabılar karşımıza çıkacaktır.

Renk Ve Taşlar
Kış aylarında koyu renkler seçilir gibi bir algı olsa da, artık hem yaz hem kış aylarında pastel tonlar çok moda. Saks mavi ve pudra pembesi hala trendlerin başındadır. Seçtiğimiz abiyenin zıt bir rengi yada farklı bir tonunu kullanmak bu yıl da revaçta. Kıyafetimiz ile aynı renk ve kumaş ise demode olmuş durumda. Taşlar ise abiye de hala kullanılmaya devam ediyor. Abartıya kaçmayan ve ayakkabının sadece belli bölgelerinde kullanılan taşlar markaların da gözdesi.

Topuk Detayları
2018 yılında başlayan topuk detayları bu yıl da da devam ediyor. Sade bir ayakkabı tercih etmek istiyorsanız, topuğu desenli yada taşlı bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hem şık hem zarif görüneceksiniz. Oldukça moda olan topukları motifli ayakkabılara bir göz atmakta fayda var.

Canlı ve silik olmayan, 2019 Tesettür Ayakkabı Modelleri arasında abartıdan kaçınanları tercih ederek siz de son derece modern ve zarif görünebilirsiniz. Yüzlerce çeşitten tarzınıza uygun olanı tercih edip, özel günlerin tadını çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ