2019 Tesettür Gelin Ayakkabı Modelleri

2019 Tesettür Gelin Ayakkabı Modelleri

Tesettür Gelin Ayakkabı Modelleri

İnsanın hayatındaki en güzel anlarından birisidir evlilik ki hayat dediğimiz şey de bu güzel anların biriktiği bir kumbaradır. Dolayısıyla böyle güzel anıların her şeyiyle kusursuz olmasını isteriz. Bu yüzden birkaç şeye daha çok önem veririz çünkü biliriz ki küçük detaylar o anı mahvetmeye yetebilir. Bunlardan birisi de ayakkabıdır. Hele bir de evleniyorsanız ve tesettürlü bir bayansanız bu iki kat önemlidir. Düşünsenize başrolünde sizin olduğunuz bir masalda saat daha gece yarısı olmadan ayakkabınız sizi yarı yolda bırakıyor. O yüzden çözüm değişen moda akımları ile birlikte gelen yeni modelleri ve 2019 tesettür gelin ayakkabı modellerini takip etmek.
Gün geçmiyor ki moda adına yeni bir akım çıkmasın her sene moda ve tabi modeller de değişiyor. Bu, düğün giyimine de yansıyor. Tabi birtakım mihenk taşları da yok değil. Bu gelinlik için de damatlık için de geçerli. Ve tabi gelin ayakkabısı. 2018 tesettür gelin ayakkabı modellerinin mihenk taşları da gelinliğin eteğini kurtaran yüksek topuklar. Eğer tesettürlü bir bayansanız ve gelin ayakkabısı düşünüyorsanız yüksek topuğu şimdiden cepte sayın. Bir diğer husus da gelinlikle ayakkabının uyumlu olması. 2019 tesettür gelin ayakkabı modellerinin favorisi boncuk işlemeli ayakkabılar çünkü bu senenin gelinlikleri geçen senekilere nispeten taşlı değil boncuklu modeller. Eğer kombine dikkat eden tesettürlü bir bayansanız bu modellere göz atmanız faydalı olacaktır. Tabi ki herkes modayı takip edecek diye birşey yok. Moda bana yakışan şeyi giymektir diyenlerimiz de var. Her ne kadar 2019 tesettür gelin ayakkabı modellerinin biraz dışında da kalsa kirli beyaz babetler ve ona eşlik eden bir gelinlik ile de düğünün kraliçesi olabilirsiniz fakat bir kır düğünü düşünmüyorsanız eğer bu kombinasyon çok da iyi gitmeyebilir.
Sizin en mutlu gününüzde biz de bir tavsiyede bulunmak istedik. Umarız çorbada bizim de biraz tuzumuz olur. Hayatta her an şüphesiz mükemmeldir fakat bazı dönüm noktaları var ki onlar daha da mükemmeldir. Ömrünü dert ortağınla birleştirdiğin bu özel an da o dönüm noktalarından birisi. Mutluluklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ