2019 Yazlık Elbiseler

2019 Yazlık Elbiseler

2018 Yazlık Elbiseler

Her bayanın yazın en çok tercih ettiği kıyafet tiplerinden biri de elbiselerdir. 2019 yılının yazlık elbise modellerine, renklerine, desenlerine, kumaş tiplerine ve fiyatlarına değineceğimiz bu yazımız umarım hepiniz için faydalı olur.

2018 yazlık elbise modelleri her yaz olduğu gibi bu yaz da rengarenk.  Her rengin yazlık elbise modellerinde kullanılmasına rağmen 2019 yılında baskın olan belli başlı bir kaç renk var: mavi, mor, pembe ve sarı renkleri. Mavinin özellikle bebek mavisi tonlarını yoğun olarak bulabileceğiniz yazlık elbise modellerinde en çok kullanılan desen tabi ki çiçek desenleri. Cıvıl cıvıl çiçek desenleriyle bezenmiş çok şık yazlık elbiseler bu sene biz bayanları bekliyor.

Yazın sıcağında pantolon, giymek istemeyen bayanlar için son derece rahat tiril tiril kumaşlar kullanılmış olan 2018 yazlık elbise modellerinde geçmiş yılların modası olan uzun elbiseleri göremiyoruz. Kısa elbiseler 2019 yazında çok moda ve çok tatlı görünüyorlar.  Kemer detaylı yazlık elbiselerin 2019 yazında çok trend olduğunu gözlemliyoruz.  Keten elbiseler de haki yeşil ve krem renkleriyle çok hoş görüntüler oluştururken iş kadınlarının yazın en çok tercih ettiği jile tipi elbiseler de ayrıca çok moda.  Askılı yazlık elbiselerle kullanılan boleroların 2019 yazında geceleri üşümemek için tercih edilmemesi gerektiğini daha hoş ve elbiseyle uygun renkte olan bir şal ya da ince bir hırkayla yazlık elbiselerini tamamlamalarının bayanlar için daha hoş bir görünüm kazandıracağını belirtiyorlar.

Düz renk desensiz elbiseler de elbette ince bir kemerle çok şık ve sade bir şekilde hareketlendirilmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ