Aksesuar Modelleri

Aksesuar Modelleri

Aksesuar Modelleri

Aksesuar denildiğinde herkesin aklında farklı bir ürün belirir. Evet aksesuarları belirli bir kalıba sığdırmak doğru olmaz. Aksesuar dediğimizde ev aksesuarlarından kadınların veya erkeklerin kullandıkları ayakkabılara çantalara takılara kadar oldukça fazla ürünü sıralamamız gerekir.

Fakat bizim konumuz takılar üzerine olduğu için sizlere hem kadınların hem de erkeklerin aksesuar olarak kullandıkları takılardan bahsedeceğiz.

Piyasada çok sayıda aksesuar modeli bulmak mümkündür. Öncelikle kadınların kullandıkları aksesuar modellerinden bahsedelim. Kadınlar n en fazla kullandıkları aksesuarlar takılar ve saatlerdir. Kadınların bu aksesuarlara çok önem vermeleri nedeniyle oldukça fazla sayıda takılar bulunmaktadır. Kadın aksesuarlarında en fazla dikkat çeken parçalar kolyeler ve bilekliklerdir. Bu kategorilerde de çok sayıda aksesuar modelleri bulunmaktadır. Kolyeler ve bileklikler için el işi ve boncuk işlemeli aksesuarlar oldukça moda. Giymiş olduğunuz sade kıyafetlerinizi bu aksesuarlarla kolaylıkla zenginleştirebilir ve oldukça hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Erkek aksesuar modellerinde de en fazla tercih edilenler yüzükler ve saatlerdir. Erkekler yaptıkları kombiler için özellikle bu iki aksesuara önem verirler. Erkek yüzüklerinde genellikle Osmanlı motifleri oldukça rağbet görürken saatlerde tercihler giyilen kıyafetlere göre farklılık göstermektedir.

Sadece yüzük ve kolyeler değil. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi kolye, küpe ve bilekliklerde de oldukça fazla çeşitlilik bulunmaktadır.  Erkek küpelerinde genellikle tek kulağa takılan halka küpeler, kullanmayı sevenler için oldukça moda. Bunların yanında bilekliklerde şu sıralar çok moda olan çok sayıda bilekliğin bir arada kullanılmasıyla hoş bir görünüm oluşturan bileklikler tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ