Alfa Beta Abiye Modelleri

Alfa Beta Abiye Modelleri

Alfa Beta Abiye Modelleri

Alfa Beta abiye modelleri içerisinde bu sezon dikkat çekici olabilecek olan modellerin başında balık kesim modeller yer alacak gibi görünüyor. Bunların yanı sıra düz ve sade modellerde görebileceğimiz mümkün olabilecektir. Alfa Beta abiyelerinde dikkat çekici olabilecek aksesuarlar olarak ise; danteller, püsküller, boncuklarla yapılan özel tasarım işlemeler dikkat çekici olabilecektir. Renk ve kumaş bakımında sezonsal olarak özel tercihler yapılmaktadır ve yaz aylarında daha çok açık tonlar dikkat çekici bir şekilde tasarlanmaktadır.

Alfa Beta abiye modelleri içerisinde bulunan ve çok sık kullanılan mavi ve yeşil renkler ve tonları çok şık ve duru bir zarafetin elde edilebilmesine yardımcı olabilecektir. Bu sezon dikkat çekici olacak modeller balık modeller demiştik ama balık modellerde de birçok alternatif modeller mevcut bulunmaktadır. Balık modellerde dize kadar özel tasarım kumaşlar kullanılıp diz altında ise tüllerle hareketlendirme yapılmış modeller mevcut olabilecektir ya da belden aşağısı tüllerle hareketlendirilmiş özel tasarımlarda yer alabilecektir. Bunun yanı sıra abiyelerde özel taşlardan yapılan işlemelerde dikkat çekici olabilecektir ve elbiselerde su gibi bir akışın oluşmasına ve cazibeli havanın artmasına yardımcı olabilecektir.

                   Alfa Beta abiye modelleri ile bayanların dekolteli modeller tercih etmeleri de mümkün olabilecektir. Çok şık ve zarif olan sırt dekolteleri ya da derin yırtmaç dekolteleri dikkat çekici olabilecektir. Bunların yanı sıra göğüs dekolteleri de dikkat çekici olabilecektir ve bayanlara daha da kadınsı ve şık bir görünüm verecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ