Altın Kelepçe Modelleri

Altın Kelepçe Modelleri

Altın Kelepçe Modelleri

Kadınlar hem kıyafetleri hem de takılarıyla ilgi çekmek isterler. Bu eski zamanlardan beri böyledir. Çünkü kadınların doğasında vardır bu durum. Özellikle gösterişli takıları her kadın kullanmayı sever.

Özellikle kadınlar altın kolye, küpe ve bilezikleri kullanmaktan oldukça hoşlanırlar. Bu nedenle kadınlar için tasarlanan çeşitli altın takı modelleri bulunmaktadır. Bunların arasında kadınların göz bebeği olan altın kelepçe modelleri de yer almaktadır. Altın kelepçeler kadınların zarif bileklerinde oldukça hoş bir görünüm sağlıyor. Kadınları beğenilerine hitap edecek çok sayıda altın kelepçe modeli bulunmakta. Bu modeller arasında isteyenler için zarif ve şık, isteyenler içinse şatafatlı tasarımlar bulunmakta.

Altın kelepçe modelleri düğünlerin de olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Gelinlerin kollarını bu gösterişli takılarla donatmak isteyen yakın akrabalar tercihlerini ince veya kalın olan bu kepçelerden yana kullanmakta. Altın kelepçeler model olarak da oldukça fazla seçeneğe sahipler.

Özellikle işlemeli kelepçeler hem zarif hem de oldukça şık görünmekte. Bu işlemeler arasında ince işçilik gerektiren Osmanlı motifleri de yer almakta. Bu değerli kelepçelerin fiyatları diğerlerine nazaran biraz daha pahalıdır. Öyle olması da oldukça normaldir. Sonuçta emek ve el işi zahmeti var.

Altın kelepçelerdeki model ve işçilik farkı fiyatlara da yansımaktadır. İnce işçilik gerektiren modellerin fiyatları biraz daha pahalıyken, sade kelepçeleri ideal fiyatlara bulabilirsiniz. Ayrıca altın kelepçeleri iyi bir yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ