Askılı Elbise Modelleri

Askılı Elbise Modelleri

Askılı Elbise Modelleri

Askılı elbise modelleri hem gündelik elbiselerde çok fazla kullanılmaktadır hem de abiye elbiselerde çok fazla tercih edilen modellerden olmaktadır. Askılı elbiselerde kalın askılar da kullanılabileceği gibi çok ince olan askılarında tercih edilmesi mümkün olabilecektir. Bunların yanı sıra daha şeffaf olarak tercih edilen ve bir askı yokmuş algısı oluşturabilen modellerde çok sık tercih edilmektedir. Askılı modeller tabi ki de sadece yazın kullanılmamaktadır aksine kış aylarında özellikle özel davetlerde ya da gecelerde tercih edilen modellerdendir. Ama gündelik kullanımda tabi yaz aylarında daha çok gördüğüm bir modeldir.

Askılı elbise modelleri içerisinde gündelik kullanılan elbiselerde kumaş seçimleri daha çok şifon, keten, kot ve buna benzer kumaşlar olabilecektir. Tercih edilen kumaş ve modele göre de özel tasarımların elde edilmesi mümkün olabilecektir. Askılı elbiseler de askıların kalın ya da ince olması omuz genişliğinize göre karar vermeniz gereken bir durumdur. Buna ne gerek var ben istediğim askılı modeli giyerim diyebilirsiniz ama bu sizin daha da dar ya da geniş görünmenize neden olabilecektir. Örneğin geniş omuzlu olan birisi kalın ya da ince askılı modelleri tercih edebilir ama dar bir omuz yapısına sahip olanların kalın askılar tercih etmeleri onların omuzlarının daha da dar algılanmasına neden olabilecektir.

Askılı elbise modelleri tercih ederken renk seçimlerinizi yerinde yapmalısınız ki daha zarif ve hoş bir görünüme ulaşabilesiniz.

 

http://www.gelinlikvitrini.com/kategori/elbise-modelleri/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ