Atlet Modelleri

Atlet Modelleri

                           Atlet Modelleri

Erkek veya bayan her kesimden ve yaştan kişilerin mutlaka giydikleri iç çamaşır modeli olan atlet  en çok tercih edilen bir iç giyim türüdür.

Atlet genel olarak ince pamuk ipliğinden dokunmuş , ten üzerine giyilen kolsuz askılı fanila olarak tanımlayabiliriz. Diğer bir anlamı ise tabi ki sporcu  olarak atletizm ile uğraşan kimse olarak tanımlanır. Biz ilk anlamı hakkında konuşalım.  Erkeklere göre sadece elbiselerinin altına giyildiği düşünülen basit bir iç çamaşırı modelidir. Fakat bayanlar da bu durum tabi ki farklıdır.  Bayanlar her türlü kıyafetlerine önem verdikleri için  tabi ki atlet modelleri ve giyimine özen gösterirler. atlet modelleri  tek başına tercih edilmeyip genelde külot olarak takım olarak alınır. İç çamaşırı üreten firmaların ; pamuklu , elasten, viskon ve benzeri birçok değişik kumaş türlerinde üretilen atlet iç çamaşırları modelleri üretilmektedir. Her kadının ve erkeğin tarzına ve zevkine uygun birçok çeşit ve model bulabilirsiniz. Eskiden beri kullanılan ve hala günümüzde de çok tercih edilen saten kumaş parçaları atlet modelleri  içinde kullanılmaktadır. Erkekler genelde içerisinde rahat hareket edebilecekleri modelleri tercih ederken kadınlar ise gösterişe de önem veriyorlar.

Atlet alacağımız zaman modelimiz ne olursa olsun tabi ki öncelik içimize giyeceğimiz modelde ise; pamuklu ve ter alıcı olmasını tercih etmeliyiz  yada görünüm amacı taşıyorsa dantelli modeller seçebilirsiniz.

Atlet modellerine ait resim galerisi:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ