Bayan Blazer Ceket Modelleri

Bayan Blazer Ceket Modelleri

Bayan Blazer Ceket Modelleri

Bayan Blazer ceket modelleri iki boyutta olabilir. İlk boyutu kısa ceket görünümde olabileceği gibi diğer bir boyutu ise kalçaları örten kadar olan modelleri mevcuttur. Özellikle uzun olan modellerinde düğmeler kapatılmayıp daha çok önü açık olarak kullanılırlar. Bu sebeple de blazer ceketlerin astarları da en az dışları kadar güzel ve şık olmak zorundadır ve bu şekilde tasarlanır. Tek renk ceketlerde daha çok desenli olan astarlar tercih edilir ve kollar kıvrılarak kullanılır. Bu şekilde hem şık bir görünüm oluşturulmuş olur hem de uzun kolların dirseklere doğru çekilmesi ve daha stil bir görünüm sağlanır.

Bayan blazer ceket modelleri çok fazla alternatif renge ve modele sahiptirler. Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanımı için; pembeler, sarılar, yeşiller, maviler kısacası her tonda ve renkte ceketler bulmak mümkündür. Model olarak ise blazer ceketlerde kesim farklılıkları, yaka detay farklılıkları gibi detaylarla farklılık yapılabilecektir. Bu sayede de daha çok model ve daha çok seçenek bulunmasına imkân sağlanmış olabilecektir.

Bayan blazer ceket modelleri ayrıca desenli de olabilmektedir ve bu desenlerde bu sezon; ekoseler, çiçek desenleri dikkat çekecek gibi görünüyor. Çiçek desenlerinde de küçük detaylar değil bunun aksine bu sezon elbiselerde de olması beklenen iri çiçek desenleri dikkat çekecek gibi görünüyor. Bunların dışında ekoselerde de alışılmışın dışında koyu renkler yerine açık renklerle oluşturulmuş kombinasyonlar dikkat çekecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ