Beta Bot Modelleri

Beta Bot Modelleri

Beta Bot Modelleri

Bildiğimiz gibi ayaklarımız sağlığımız açısından çok önemlidir. Çok dikkat etmemiz gereken ayaklarımızı kış aylarında soğuktan korumak için ayakkabılar en eski zamanlarda düşünülmüş ve günümüzde artık görsel güzellik olarak kullanılmaya başlanmıştır. Yani artık modanın en önemli noktası haline gelmiş ve her gün yeni yeni modeller üretilmeye başlanmaktadır. Bu modellerin arasında en kış aylarının olmazsa olmazlarından birisi debot modelleriolarak bilinmektedir. En çok satılan ayakkabı modeli olarak biliniyor.

Günümüzde Adını Duyuran Markalardan

                Çok eski zamandan beri bilinen markalardan beta bot modelleri günümüzde en çok beğenilen bir ayakkabı markasıdır. Yetmiş yıllarında Nişantaşı da küçük bir dükkân ile başlayan iki kişi zamanla çocuklarının işe katılmasıyla daha çok sevildi. Çünkü iki tane kızı olan bu arkadaşlardan birisi kızlarını okuttuktan sonra bu şirkette çalışmalarını istedi. En güzel modelleri tasarlamasıyla herkesin zevkini yakalamış olundu. Ayrıca ayakkabı da sağlığa uygun malzemeler kullanmasıyla da en çok tutulan marka oldu. Hem yenilik hem de gelişme açısından iyi bir nokta yakalayan beta markası Türkiye’de tüm ayakkabı tekniklerini kullanan tek marka da diyebiliriz.

Güçlü İmajı Koruyarak Bu Günlere Ulaştı

                Neredeyse Türkiye’de 28 mağazası bulunan bu marka dünyada yaşanan bütün ayakkabı üretiminde yaşanan olayları takip etmektedir. Özellikle kış ayalarında en çok satılan beta bot modelleri hem sağlık açısından hem de yenilikçilik adına önemli yer tutmaktadır. Ayakkabı sektöründe gittikçe gelişen bir marka olmaya devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ