Bronz Tene Makyaj

Bronz Tene Makyaj

Bronz Tene Makyaj

Bronz tene makyaj nasıl yapılabilir bronz tene makyaj yapanlar nelere dikkat etmeli merak ediyor ve siz de birer bronz tene sahip iseniz sizin de yazımızı okumanız gerekebilir. Sizde bronz olan güneşten payını en güzel şekilde alabilmiş bir tene sahipseniz yaz için ve yaza uygun makyaj yapmak için en uygun tene sahip olduğunuzu bilin.

Bronz tene makyaj için aslında önce bronz diye bir ten olmadığını sadece güneşten bir süre yanıp daha sonra kendi rengine dönen bir cilt vardır ve bu da tabi ki bronzlaşmış olan ten olarak bronz ten olarak adlandırılmıştır.  Bronz ten yoktur esmer ten beyaz ten ve bir de buğday tenliler olarak aslında üç sınıf vardır. Sizde yazın biraz güneş alıp bronzlaştığınızda teniniz daha koyu esmer bir kıvam olabilir. Bronz tenliler yine makyaj için bronz tonlarını kullanmanız teninizi daha da ortaya çıkartacaktır. Bu nedenle fondöteni çok iyi seçmelisiniz teninizle tonunun uyuşması gerekir. Gözlerinize de güneş sarılarını ya da toprak tonlarını uygulayıp göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Gözlerinize renkli eyerlineler çekmeniz bronz teni daha da renklendirecektir. Yanaklarınıza ister kırmızı allık isterseniz de bronz allıkları tercih edebilirsiniz. a Sizde bunları deneyerek yaz için bronz makyaj yapabilirsiniz.

bronz tene makyaj modelleri. bu makyaj modelleri  yaparak herkesin beğenisini kazanmış olacak ve bir tarzınız olmuş olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ