Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

Cengiz Aktürk abiye modelleri genel olarak sadelikten yana olan ve şıklığın zarafetin daha çok sade bir şekilde aktarılmasını tercih eden modelleri ile göz kamaştırmayı başaracak gibi görünüyor. Modeller arasında dikkat çekici olabilecek ve aksesuar açısında zengin olan modeller de tabi ki yer almaktadır ama genellikle sadelik ve zarafetten yana olan modellere yer verilmektedir koleksiyonlarında. Her kesimden modelin bulunması mümkün olunan koleksiyonlarda kısa isteyenlere kısa, uzun isteyenlere uzun ya da tesettürlü abiyeler isteyenlere de tesettürlü abiyeler bulunması mümkün olabilecektir.

Cengiz Aktürk abiye modelleri içerisinde olan kısa modellerde sadelik olduğu gibi aksesuarlı olan modeller de yer alabilmektedir. Aksesuar olarak ise daha çok taşlar ve danteller tercih edilmektedir. Ama uzun modellerde eteklerde tül ile hareketlendirmeler ve tüllerin etek kısımlarında kullanılan çiçekler ya da yapraklar dikkat çekici bir hava ve şıklık yaratabilecektir. Renk olarak ise daha çok koyu renklerin tercih edildiği düşünülse de açık renklerde koleksiyonlarında yer almaktadır. Bunun yanı sıra tesettürlü ürünlerde tüllü modeller tercih edilmektedir ve dantellerle sadeliği bir nebze de olsa hareketlendirilmeye çalışılmaktadır.

Cengiz Aktürk abiye modelleri sadeliği sevenlerin çok fazla tercih ettiği ve sadeliği yansıtırken şıklıklarını da kanıtladıkları özel koleksiyonların bulunmasına imkân sağlayabilecektir. Bayanların zarifliklerini göstermelerinin mümkün olabileceği şık ve zarif abiyeler ile gecenin yıldızı olabileceklerdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ