Dantel Yelek Modelleri

Dantel Yelek Modelleri

Dantel Yelek Modelleri

Yıllar geçse de bayanlar dantelli ürünlerden vazgeçmek nedir bilmiyor. Her kıyafetin bir bölümüne bir parça dantel ekleme yaptırıyorlar. Bu söylediklerimi dantel tutkunları yapıyor. Dantelli kıyafet üretimi sınır tanımıyor artık bayanlar kendi kıyafetlerini dantelli tasarlıyor. Bunların başında dantel yelekmodelleri bulunmaktadır. Bizde bayanlarımızın dantele olan tutkusunun farkına vararak sizlere biraz farklı tasarım yaratmayı denedik.

Bu Motifi Herkes Örebilir

Size anlatacağımız bu modeli üzerinizde gören tüm arkadaşlarınız kıskanacak ve el emeği olduğuna inanmayacaklar. Yapmanız gereken tek şey 7 numaralı  bir tığ, ve dört adet ip. Yapımı çok kolay ve bir o kadar da gösterişli olan bu model göz kamaştıracak.  Bu yeleğimize yuvarlak bir şekilli olarak tığ motifleri ile başlayınız. Bundan sonra atacağınız adım işlemiş olduğunuz o motifleri yedi numaralı tığ yardımı ile birleştiriniz. Motifin tam ortasında goncaya benzer desen veriyoruz. bu yelek örülürken dolgu, brit ve zincir stilleri kullanılır. Son bir adımımız kaldı o da kenar kısmını kendi zevkinize göre işlemenizdir.  En güzel ve en özel dantel yelek modellerine ulaşmak bu kadar kolay.

En Şık Siz Olun

Sizde evinizde ki ip ve tığlarla harikalar yaratabilir ve bulunduğunuz ortamda en şık, ve en gösterişli olabilirsiniz. Ben yapamam demeyin sakın. Çünkü resimlerle ve videolarla size en açıklayıcı biçimde anlatımı sağlıyoruz.  Sizde bu modelleri uygulayın ve tüm gözler sizin üzerinizde olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ