Davetiye Yazıları

Davetiye Yazıları

                             Davetiye Yazıları

Bazı davetiye yazılarını inceleyelim;

*her yağmur bir gök bulur kendine, her yeşil bir dal, her deniz martı, her doğacak güneş bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka bir sen bulamam. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.

*yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı mutluluk verecektir.

*dünyanın en anlamlı evet’ini dinlemeye hazır mısınız?

En güzel davetiye yazıları;

*evet; evet bu kelimeyi binlerce kere söyledik en özelini sizlerle paylaşmak isteriz.

*denizler durulmaz dalgalanmadan, umutlar yeşermez sevgi olmadan, yalnızlık yok olmaz yuva kurmadan, mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan

*bir elmanın yarısıyız biz, yarısı bu koskoca dünya , bir elmanın yarısı biz yarısı sen, yarısı ben, ikimiz, aramızda olmanız dileğiyle.

En anlamlı davetiye yazıları;

*kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.

*masallar gerçeğe, gerçekler masallara dönüşürken mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

*sevgi çemberi yakalanmaz dense de sevgililer kavuşmaz denilse bile biz sevdik kavuştuk birbirimize  darısı tüm sevenlerin başına  , bizi sevenler buyursun düğünümüze.

*bir gün geriye dönüp baktığımızda; sevgi, saygı ve sadakat ile hesaplaşmanızdan hasarsız çıkmanız, artık bir şeyi çok iyi biliyorsunuz…siz aslında hep samimi yaşadınız , sevgi, saygı ve sadakatle , bu ilk yeminimde samimiyetimize şahit olmanızı istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ