Desenli Bluz Modelleri

Desenli Bluz Modelleri

Desenli Bluz Modelleri

Bluzlar kadınların sıklıkla kullandıkları ve dolaplarında en fazla yer ayırdıkları kıyafetler arasında yer almaktadır. Her kadının bluz kullanmayı sevdiğini göz önüne alan tasarımcılar her tarza ve her yaşa uygun bluz tasarımlarını sizlere sunmaktadır. Bu tasarımlar arasında hem renk olarak hem de model olarak birçok farklı seçenek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Yaz aylarında tercih edilen bluzlar genellikle desenli bluz modelleri olmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan çiçek deseni bu bluzlarda da yer almaktadır. Desenli bluz modelleri arasında en çok tercih edilen tasarım gençler için çiçek ve kalp desenli bluzlar olmaktadır. Bu bluzları klasik olarak da gündelik olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle spor giyimli kadınların tercihi olan çiçek desenli bluz modelleri şortlarla, eteklerle veya pantolonlarla kombin yapılarak şık bir bütünlük oluşturabilir. Orta yaşlardaki kadınlar çiçek desenlerinden ziyade daha ciddi diyebileceğimiz desenli bluzları tercih etmektedir. Bu kadınların desenli bluz modellerinde en çok kullandıkları ve tercih ettikleri bluzlar leopar desenli bluzlar olmaktadır. Bu bluzları kadınlar şık olmak istedikleri her mekân için etek veya pantolonlarla kombin yaparak kullanabilirler. Penye modeli olarak da özellikle şifon bluzlar kadınların en çok kullandığı tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kısaca herkesin yaş gruplarına uygun olan renk, model ve desenlerde birçok farklı bluz seçeneği bulunmaktadır. bu seçenekler arasında siz de kendinize en uygun olan tasarımı kolaylıkla seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ