Esmerlere Yakışan Makyaj

Esmerlere Yakışan Makyaj

            Esmerlere Yakışan Makyaj

Ten renginiz esmer ise esmerlere yakışan makyaj nasıl yapılır esmerlere yakışan makyaj malzemeleri nelerdir bilmek isterseniz merak ediyorsanız sizde bir esmer bayansanız siz de bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Esmere yakışan makyaj yapmak için öncelikle makyaj malzemelerinin cilt tonu ile uyumlu olması gerekir. Sizde esmer iseniz Jeniffer Lopez, Adriana Lima ya da Çağla Şikel gibi esmer tenli iseniz sizde gözlerinizi ön palanda olacak şekilde makyaj yapınız. Esmer tenlere toprak renkleri ve ayrıca smoke makyaj denilen siyah renklerde yapılan makyaj modelleri gözlerinize çok yakışacaktır. Dudaklarınız içinse kırmızıları ve pembe renkleri ya da tonlarındaki rujları tercih ediniz ve mutlaka esmer iseniz dudaklarınıza parlatıcı sürünüz bu ıslak bir görünüm vererek daha seksi bir makyaj olmasını sağlayacaktır. Tabi ki makyaj yaparken iki türlü hem dudakları hem de gözleri ortaya çıkaran makyaj dan kaçınmalı ve ya dudakları patlatan ya da gözleri ön plana çıkaran makyajı tercih ediniz. Bu hem doğal ve hem de şık abartısız bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca makyaj için size yeşil tonları, altın sarıları ya da kahverengi siyah karışımlarını tercih edebilirsiniz.

Makyaj için en önemlisi size yakışanı kendiniz bulmanız kendiniz deneyip kendi tarzınızı kendiniz yapabilmeniz. Bunun için öncelikle cilt tipinizi şeklinizi bilmeniz de en önemli bir faktördür. Sizde en çok yakışan renklerinizi kendiniz belirleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ