Ferace Modelleri

Ferace Modelleri

Ferace Modelleri

Çok eski yıllarda biliyorsunuz ki tesettür giyimin en çok kullanılanları arasında halk dili ile kara çarşaflar yer almaktaydı. Siyah bol mu bol ve tüm vücudu kapatan bir giysi türü. Fakat çarşaftan önce ve sonra ferace modelleri dediğimiz bir tesettür giyim tarzı da bulunmaktaydı. Yine eski zamanlarda ki gibi muhafazakâr bayanların gerçekleştirdiği tesettür giyimler arasında bu modellere rastlamak mümkündür.

Modern Giyim

Günümüz biliyorsunuz ki modern bir yolda ilerlemektedir. Bu sebepten dolayı artık siyah çarşaflar pek nadir kullanılmaktadır. Bu durumda ise bahsettiğimiz ferace modeller, kara çarşaftan daha dar ve modern bir tesettür giyim tarzıdır. Aslında bir bakıma pardesüye benzeyen bu giysi bayan mantolarının benzeri olabilmektedir. Dediğimiz gibi manto ve pardesüye göre, biraz daha düz, sade ve alt kısımları bol olabilmektedir.

Nasıldır?

Bir başka farkı ise, pardesüye göre yakalarının düz oluşudur. Elbette ki günümüzde pek çok farklı model ile üretildikleri için yakalı olanlarını da bulabilmek mümkün olabilmektedir. Sizlerde eğer ki tesettür giyim gerçekleştiriyor ve kendinize uygun bir ferace modelleri ile destek almak istiyorsanız, ekteki görsellere göz atabilirsiniz.

Pek çok moda tasarımcısı günümüzde çok farkı şekilde renk ve model seçenekleri ile ferace modellerini bizlere sunmaktadır. Sizlerde bu ürünlerden, satın alarak tesettür giyiminizi destekleyebilir ve oldukça modern, şık görünebilirsiniz. Fiyatları da ürüne göre değişiklik gösterebileceği gibi uygun fiyatlara sahip olabilmek mümkün olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ