Gece Etekleri

Gece Etekleri

Gece Etekleri

Tüm bayanların özel akşam yemeklerinde, iş yemeklerinde ve düğün nişan gibi organizasyonlarında en çok tercih ettiği kıyafet türü olan eteklerde bu sene önemli değişiklikler göze çarpıyor. Geçtiğimiz seneden itibaren gerçekleştirilen moda haftalarında gece etekleri konusunda bizlere fikir veren modacılar bu bahar ve yaz aylarında eteklerin ışıl ışıl olmasını istiyor.

Pul Kullanımı Çok Fazla

Özel geceleri çok daha özel kılan ve şıklık ile girilen her ortamda beğeni toplayan gece etekleri bu sene pullara ağırlık veriyor. Bayanların özellikle bordo ve fuşya renginde pullu etekleri tercih edeceğini öngören modacılar bu konudaki çalışmalarını hızlandırmış durumda. Moda haftalarında sık sık ön plana çıkan bu pullu etekler bu yazın modası haline gelmiş durumda. Modacıların düğün nişan gibi organizasyonlar dışında eğlenmek için çıkılan gece aktivitelerinde önerdiği başlıca renkler ise neon renkler.

Neon Çok Moda Olacak

Geçtiğimiz yıllarda pek tercih edilmeyen fakat bu sene oldukça büyük bir sıçrama yaparak moda hâline gelen neon renkler gece eteklerinde sıklıkla görülecek. Neon sarı ve neon yeşil başta olmak üzere birçok parlak ve canlı rengin kullanılacağı etekler özellikle gece gezmelerini seven ve partilerde şıklığı ile dikkat çekmek isteyen bayanların ilk tercihi olacak. Pullu eteklere kıyasla bir t-shırt ya da gömlek ile kombin etmesi oldukça kolay olan bu etekler sizin kıyafet seçiminizde oldukça etkili olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ