Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri

Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri

Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri

hayalinizdeki beyaz atlı prensi buldunuz ve düğün için geri sayım başladı.Düğün mekanı, davetiyeler, gelinliğiniz hazır ama gelinliğinizin altından giyeceğiniz iç çamaşırınız hazır mı? hayatınızın en önemli gecesinde sıradan bir iç çamaşırı giymeyeceksiniz herhalde. Gecenin prensesi olarak en küçük bir ayrıntıyı atlamadan kusursuz görünmeniz gerekecek. Düğün gecesi giymek için renk renk çeşit çeşit iç çamaşırları seçebilirsiniz fakat gelinliğin içinden giyeceğiniz iç çamaşırının, gelinliğinizle bir bütün olması gerekir.

Hatalı seçilen gelin  iç çamaşırı sizi olduğunuzdan kilolu, göğüslerinizi her an dışarı fırlayacak gibi gösterebilir  fakat  özenle seçilip, gelinliğinizin modeliyle uyumlu bir iç çamaşırı hem sizi rahat ettirecek ,kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak hemde sizi kusursuz gösterecektir.gelinlik provalarına giderken de gelinlik iç çamaşırınızla giderseniz gelinliğinizin dikimi de  gelinlik iç çamaşırınızla olan ölçülerinizde dikilecektir. Düğün günü olası bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Gelinlerin en özendikleri şey de düğün sonrası eşlerine daha güzel ve kışkırtıcı olsa gerek. Bu nedenle gelinlik iç çamaşırı modelleri arasından özellikle seksi ve kışkırtıcı olanlar seçilmektedir. Gelinlerin bu özenli durumu çamaşır sektörü tasarımcılarına da yansımız ve 2019 yılında daha fazla açık renk kullanıldığı gibi aynı zamanda daha fazla kışkırtıcılık eklenmesi için şeffaflık, transparanlık ve dantel detaylar da gözden kaçmıyor.

Bunun dışında jartiyerli setler de en çok tercih edilenler arasında olup meşrebine göre çılgın, delice, cinsel organların olduğu alanlar delikli gibi birçok çeşit üretilmiş ve gelinlerin beğenisine sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ