Gömlek Modelleri

Gömlek Modelleri

Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri hem bayanlar tarafından hem de erkekler tarafından çok sık olarak kullanılmaktadır. Bayanlarda birçok alternatif renk ve model şekli mevcuttur. Klasik kesimler olabileceği gibi, spor modellerde dikkat çekebilecektir. Bayanlarda kumaş farklılığı da çok fazla olmaktadır. Bu kumaş farklılığı ile abiye model, spor ya da klasik modeller oluşturulabilecektir. Bunun yanı sıra gömleklerde var olan desenlerde dikkat çekici özelliklerde olabilecektir.

Gömlek modelleri erkeklerde düz ve sade renklerin modası hâkimiyetini sürdürmeye devam ederken, bayanlarda ise çiçekli desenler dikkat çekecek gibi görünmektedir. Bunun yanı sıra erkeklerde ve bayanlarda bu sezon ekoseli desenlerde revaçta olacak denebilir. Renk olarak erkeklerde mavi, beyaz, bej, açık tonlarda pembe ve yeşiller bu sezon dikkat çekebilecek gibi görünüyor ayrıca erkek gömleklerinde yaz aylarında katlamalı kol detayları da dikkat çekiciliğini gösterecek gibidir. Klasik giyinmeyi seven erkeklerde ise bu sezon gömleklerin şıklığını arttırabilecek kol düğmeleri hâkimiyetini sürdürecek gibi duruyor. Bayanlarda ise; saten, keten, ipek, kot birçok kumaştan gömlek yapılabilecektir. Özellikle ipek ve saten olan gömlekler kişilerin daha klâs ve şık algılanmalarına imkân sağlayabilecektir.

Gömlek modelleri erkeklerinde bayanlarında hem spor giyimde hem de klasik giyim de tercih edebilecekleri giyimlerden olabilecektir. Bayanlarda ayrıca abiye gömlek modelleri de dikkat çekebilecektir. Bayan gömlek modellerinde abartı olabilecek kıvrımlı yapılar, güller, işlemeler, boncuklar dikkat çekebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ