Gri Ceket Modelleri

Gri Ceket Modelleri

Gri Ceket Modelleri

Gri ceket modelleri hem erkeklerin hem de bayanların çok sık olarak tercih ettikleri ama erkeklerin bayanlara göre daha çok kullandıkları bir ceket olacaktır. Bu renk ceketler hem yaz aylarında hem kış aylarında mevsimine uygun kumaşlar tercih edilerek çok zarif olabileceklerdir ve giyilebileceklerdir. Bayanlarda özellikle işe giderken çok zarif ve koyu renklerden çıkmış bir görünüm elde edilmesine yardımcı olabilecektir.

Gri ceket modelleri yaz aylarında daha çok açık renk kıyafetlerle kombin edilerek çok hoş ve yaza uygun bir görünüm elde edilebilecektir. Erkeklerde gri ceketler hem klasik olarak düz kesim şeklinde bulunabilecektir hem de spor olarak özellikle blazer ceketlerde çok sık tercih edilen renklerden olabilecektir. Gri blazer ceketleri açık renkte kotlarla kombin edildiklerinde ya da açık renkte olan şık ketenlerle kombin edildiklerinde çok spor bir görünüm elde edilebilecektir. Erkekler için klasik bir görünüm oluşturulması için ise; altına kumaş pantolonlar giyilerek bu mümkün hale getirilebilecektir. Gri ceketleri bayanlar gri kumaş eteklerle kombin ederek zarif ve klasik bir görün oluşturabilecekleri gibi, kotlarla ya da yazlık hoş elbiselerle kombin ederek ise daha spor bir görünüme ulaşabileceklerdir.

Gri ceket modelleri ile her mevsimde kombin ettiğiniz kıyafetlerinizi ceketlerle tamamlayabilir ve şıklığınızı da daha da taçlandırabilirsiniz. Hem erkekler hem de bayanlar için kurtarıcı niteliğinde olan ceket renklerindendir gri rengi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ