Kadife Abiye Modelleri

Kadife Abiye Modelleri

Kadife Abiye Modelleri

Kadife abiye modelleri özellikle zayıf ve uzun boylu olan bayanlara çok yakıştığı düşünülen ve çok da ağır bir hava katan özel kumaşlar olabilecektir. Kadife kumaşlar genel olarak kişileri olduğundan daha kalın gösterme özelliklerinde olduğu için zayıf olmayan yani kilo sorunu olan kişilere çok fazla yakışmayacağı düşüncesi mevcuttur. Ama iyi bir model ve kesimi tercih edilirse aslında her kadının tercih edebileceği kumaş türlerinden olduğunu söylemek mümkündür. kesim ve kup olarak seçimin iyi yapılması sizlerin daha zarif görünmenize yardımcı olabilecektir.

Kadife abiye modelleri tercih ederken ilk olarak fiziki özelliklerinize göre karar vermelisiniz. Fiziki özellik olarak eğer boyunuz uzun ve kilonuzda normal ise; uzun ve dar modeller tercih edebilirsiniz. Bu modeller sizlerin boyu hem daha uzun gösterebilecektir hem de sizin daha asil bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilecektir. Kadife modellerde hem tesettürlü bayanlar için hem de açık bayanlar için uygun modellerin bulunabilmesi mümkün olabilecektir. açık modellerde tercih edilen dekolte detayları ve dantel modelleri kadifenin şıklığına ve zarafetine esrarengiz ve romantik bir hava katabilecektir.

Kadife abiye modelleri seçerken renk olarak daha çok bordo, siyah, yeşil, mavi ve buna bezer renkler önde tutulmaktadır. Bu renkler sayesinde bayanların daha da ağır ve şık algılanmaları mümkün olabilecektir. şıklık algısının en üst seviyeye çıkmasını sağlayacak olan bu kumaş türünde renk seçimini de teninize ve göz renginize göre yapmanız yerinde bir karar olabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ