Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

         Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

Kedi gözü makyajı nasıl yapılır sorusu bugünler de çok konuşulan ve yapımının nasıl olduğu en çok merak edilen makyaj türlerindendir. Bizde sizler için bu konu hakkında araştırma yaptık ve sizlere kedi gözü makyajı nasıl yapılır yazısı yazdık. Sizde bu makyajı merak ediyorsanız okuyabilirsiniz.

Kedi gözü makyajı genel olarak gözü küçük olan ya da öyle olduğunu düşünenler tarafından veyahut da kendini değişik makyaj stillerini denemeye adamış kişilerin yaptıkları makyaj çeşididir diyebiliriz. Fakat her makyaj herkese yakışmayacağı gibi bu makyaj türü de her yapana yakışacak güzel duracak diye bir şey yoktur. Yapılması biraz zor ve dikkatli şekilde elleri titremeden yapılması gerekir.

Kedi gözü makyajı nasıl yapılır; bu makyaja ilk kez ve daha yeni yapacak iseniz mutlaka kullanacağınız eyerline size kolaylık vermesi için kalem şeklinde tutulması rahat olan eyerline tercih ediniz. Bu işinizi kolaylaştıracaktır. Makyaja başlamadan önce kaşlarınızın düzgün bir şekilde alınması gerekir. Makyajın daha belirgin olması için bu önemli bir adımdır. Ardından bir göz kalemi ile göz kapağınızın üzerine ince bir hat olarak kirpik başından sonuna kadar ince çizgi çekiniz ve üstüne de aynı şekilde aldığınız eyerline kalemi dikkatlice çekiniz ve kurumasını bekleyiniz. Kuruyunca hemen üstüne göz dibinizin ucundan dik açı olacak şekilde küçük bir üçgen çizip içini doldurunuz. En son varsa taşırmalar onları temizleyiniz.

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ