Kilolu Bayanlara Gelinlik Modelleri

Kilolu Bayanlara Gelinlik Modelleri

Kilolu Bayanlara Gelinlik Modelleri

Bu yazımda kilolu bayanlara gelinlik modelleri hakkında bir kaç tüyo vereceğim.

Yaz mevsimi demek hepinizin bildiği gibi aynı zamanda düğün mevsimi demek. Herkes kusursuz bir düğün ve ya nikah merasimi ister tabi ki.Biz bayanlar için gelinlik seçimi de kusursuz olmalı. 90 60 90 kum saati vücut tipli bayanlar için gelinlik modeli özgürlüğü olabilir, kilolu bayanlar içinse bu durum biraz daha zor olabiliyor.
Fakat şunu unutmayın vücut tipiniz ne olursa olsun her vücut tipi için doğru gelinlik seçilirse tüm kusurlar ortadan kalkarak harika bir görünüş elde edebiliriz. Bunun için gerekense sadece hile ve göz yanılsamasına sebep olacak olan sihirli gelinlik modellerinden seçmek.

 

Kilolu Bayanlar Hangi Model Gelinlik Seçmeli ?

İlk olarak kilolu gelinlerimiz drapeli, yer yer volanlı veya pilelerle hareketlendirilmiş olan gelinlik modelleri seçebilirler. Bu durumlarda sizlere bele oturan bu sayede belinizi ince gösterecek aynı zamanda göğüs ve kalça kısmı hareketli gelinlik modelleri öneriyoruz.
Yani A kesim gelinlikler ve kabarık volümlü modeller sizin için uygun olacaktır. Eğer tam tersine aşağıya kadar düz inen oyuntusuz gelinlikler tercih ederseniz olduğunuzdan daha kalın gözükürsünüz ve tüm kusurlarınız ortaya çıkar.

Saten kumaşlar vücudu sardığı için bu tür kumaşlardan da kaçınmanızı öneririm.
Vücut fazlalığına uygun olacak şekilde 1 ya da 2 beden küçük korse tercih edebilirsiniz. Bu çok işe yarayacaktır sizi 2 beden ince gösterecektir. Sakın tamamen bol gelinlikler tercih etmeyin. Arkadan korse datayı olan bel ve karın kısmı hariç bol drape oyunlarından oluşan gelinliklerin yanı sıra, kraliyet tipi gelinlikler size çok büyük avantaj sağlayan tipte gelinliklerdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ