Kilolu Bayanların Tercihi Büyük Beden Abiye Modelleri

Kilolu Bayanların Tercihi Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri

Eskiye oranla büyük bedeninde bir çok mağazada yerini aldığı günümüzde büyük beden abiye modelleri bulmakta artık oldukça kolaylaştı. Eskiden özel olarak tasarlanmakta olan büyük beden abiye modelleri şimdi ihtiyacın karşılanması adına bir çok üretici tarafından piyasaya sunulmakta ve bayanları hem modelleri ile hem kolay erişilebilir ile mutlu etmekte.

Kilolar Sorun Değil Büyük Beden Abiye Modelleri Burada

Büyük beden abiye alırken bayanların mutlaka denemesi ve üzerlerinde nasıl durduğu görmeleri elbise tercihi yapmadan önce gereklidir. Vitrinde durduğu gibi üstünüzde durmaya bilir. Ayrıca polyester ve likralı kumaşlar üzerinize yapışacağı için daha çok uçuşan tiril tiril kumaşlardan olan tasarımları seçmeniz vücut hatlarınızı belli etmeyeceği için en ideal olan kıyafetlerdendir. Desenleri küçük ve bel kısmında olanları seçmeniz sizi daha zayıf göstereceği için daha sade modellerin seçimine gitmenizde fayda vardır. Uzun modeller yerine boyunuzu uzun göstermesi açısından kısa veya dizlerde bir modeli tercih etmenizde büyük bedenler için uygun olacaktır.
Bu hatırlatmalardan sonra büyük beden için olan abiye model tasarımlarına bakalım.
Tek omuz ve boydan bir model. Omuzda aşağıya doğru genişletilerek inen ve bir elbise olup üzerinde verev olarak inen şifon bir parça elbisenin üzerinde yer alıyor. Fıstık yeşil renkte tasarlanan bu model omuzda kumaşı toparlayan taşlı bir toka ve şifonun uçlarını hareketlendiren leopar desenler ile yeşil ile kahve tonlarının uyumu bir araya getirmiştir.
Genelde büyük bedenler için daha uzun görmek için kısa modeller seçilmeli ve diz üstünden ziyade diz hizasında tercih edilmelidir. Kısa bir model olan farklı bir tasarım ise boydan dizlere kadar uzanan düz bir model önden degaje yaka ile hareket vererek arkadan bele kadar bu yaka inmekte ve sırt dekoltesi ile kıyafetinize ağılık katmaktadır.
Siyah kırmızı saks mavisi ve yeşilin özellikle seçilmesi sizi hem daha zayıf gösterecek hemde canlı renkler tercih ettiğiniz için kıyafetinizle göz doldurmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ