Kilolular İçin Bluz Modelleri

Kilolular İçin Bluz Modelleri

Kilolular İçin Bluz Modelleri

Filmlere veya tanıtım dergilerine bakıldığında kilolulara asla yer verilmez. Herkesin 36 beden olduğu varsayılarak onlar için üretilen ve onlara yakışan tasarımlar piyasaya sürülür. Fakat unutmamak gerekir ki herkes manken değil ve olmak zorunda da değil. Bu sebeple kilolu olanları da düşünerek özel tasarımlar sununa markaların sayısı çok az olsa da yine de işinizi görür nitelikte ürünler sunuyor.

Kilolular için bluz modelleri arasında en çok tercih edilen elbette ki vücut hatlarını fazla belli etmeyen rahat ve salaş kesimli modeller olmaktadır. Rahattan kastım tabii ki de rap şarkıcıların tarzı değil. İsteyenler için klasik isteyenler için ise günlük oldukça rahat bluzlar bulabilmek mümkün.

Kilolular için bluz modellerinde de zayıflar için olan ürünlerin sadece daha genişini bulabilirsiniz. Bu sayede aman ben bunu çok beğendim dediğiniz bir ürünün kendi bedeniniz için uygun olanını bulabilirsiniz. Kilolular için bluz modelleri zayıflara nazaran daha kısıtlı olmaktadır. Fakat çok sevilen ve en çok tercih edilen modeller hem kadınlar için hem de erkler için kolaylıkla bulunabiliyor. Kilolu kadınların tayt giyebilmesi buna en güzel örnek olacaktır;). Fakat her zaman bu kadar şanslı olmayabilir ve çok sevdiğiniz bir ürünün size uygun bedenini bulamayabilirsiniz. O zaman da terziler sizlerin beğendiği modeli tasarlamak için sizleri bekliyor olacaktır. Görüldüğü gibi siz beğendikten sonra bir yolunu bulup istediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ