Kırmızı Ceket Modelleri

Kırmızı Ceket Modelleri

Kırmızı Ceket Modelleri

Kırmızı ceket modelleri özellikle kadınların tercih ettiği renklerde olsa da erkeklerde de koyu tonlarını görmeye başladık ve özellikle esmer erkeklere çok yakışıyor bordolar ve kırmızılar. Kırmızı ceket her türlü kumaştan üretilebilmektedir. Keten, kadife, deri ve diğer tüm kumaş modellerinde seçilebilen bir renktir. Kırmızı daha çok frapan olan kadınların tercih ettiği renk olduğu düşünülse de artık genç, yaşlı her kadının üzerinde kırmızı ceket görebiliriz.

Kırmızı ceket modelleri kadınlarda birçok şekilde karşımıza çıkabilecektir. Özellikle blazer ceket modasında çok sık tercih edilen bir renk olup siyah şık ve zarif bir elbise ile kombin edilerek zarafetin tepelerine çıkılabilecektir. Ayrıca asimetrik kesimlerde dikkat çekmektedir kırmızı ceketlerde. Yaka kısımlarda özel tasarım kesimler, ceketin ön kısmında ya da arka kısmında özel kesimlerle ceketlerin kırmızı rengiyle kazandığı havasına daha da hava katılabilmektedir. Kırmız ceket erkeklerde de kullanıyor ama tabi ki kadınlar da olduğu kadar yoğun bir şekilde ve çeşitte değil. Ama gene azımsanamayacak kadar çok erkek de kırmızı ceket kullanmaktadır ve tekrar etmekte fayda var esmer erkeklere de çok yakışmaktadır.

Kırmızı ceket modelleri blazer ceketlerle beraber daha da çok artmış ve spor takımların üzerinde erkekler tarafından, siyah zarif elbiselerin üzerlerine kadınlar tarafından çok sık olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Bunlar dışında da kullanım alanları mevcuttur ama göze çarpan en çok kullanım şekilleri bunlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ