Kısa Abiyeler ve Modelleri

Kısa Abiyeler ve Modelleri

Kısa Abiye Modelleri

Bayanların özel günlerinde birbirleri ile büyük bir şıklık yarışına girdikleri bilinmektedir. Bu durumda bayanların gecenin en güzel ve en göz alıcı bayanı olmak için büyük çaba sarf ettikleri bu özel gecelerde genellikle daha gösterişli görünmek adına abiye modellerini tercih ettikleri bilinmektedir. Bu durumda her bayanın dolabında en az 1 adet abiye elbise bulunmalıdır. Düğün nişan davet mezuniyet gibi özel gecelerin kurtarıcısı olarak bilinmektedir. Bununla birlikte abiye modellerinde çeşit çok olduğu için bayanların tercihleri oldukça zorlaşmaktadır.

Abiye modelleri arasında fiziğine ve özellikle bacaklarına güvenen bayanların kısa abiye modellerini tercih ettikleri görülmektedir. Bu durumda kısa abiye modellerinde de birçok çeşit üretilmektedir. Ancak bayanların şık olmak için çaba verirken kendi vücutlarını da en iyi şekilde tanımaları gerekmektedir. Bayanların vücutlarını tanıyıp genel olarak buna göre karar verdikleri zaman kendi kusurlarını göz önünde bulundurarak bu kusurları kapatmaları önerilmektedir. Bu sayede kusursuz bir görüntü elde edilmektedir.

Kısa abiye modelleri dar ve kabarık eteklerden oluşmaktadır. Kabarık etekler uzun boylu bayanlar tarafından daha fazla tercih edilebilir. Çünkü boyu biraz daha kısalttığı için kısa boylu bayanlarda istenilen görüntü elde edilmeyebilir. Bununla birlikte düzgün bacaklara sahip bayanlar tarafından dar etek modelli abiyeler çok şık bir görüntü sağlamaktadır. Genel olarak son yıllarda kullanılan asimetrik kesimler bu modellerin etek ve kol kısımlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Sade ve gösterişli modeller gidilecek olan mekana göre seçilebilir. Bununla birlikte genel olarak açık renkler son yıllarda üretim kısmında daha çok kullanılmaktadır. Tül ve şifon detaylar modellerin daha şık ve daha gösterişli olmasını sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ