Leopar Desenli Etek Modelleri

Leopar Desenli Etek Modelleri

Leopar Desenli Etek Modelleri

Bayanların kendilerini hem rahat hissettikleri hem de daha çekici gösterdikleri kıyafetlerden en önemlisi olan eteklerde bu sene moda biraz farklı. Geçtiğimiz yıllara kıyasla bu bahar ve yaz aylarında daha renkli ve daha desenli etek modelleri ile karşı karşıya kalacağız. Bayanların daha renkli ve desenli etek modellerine gösterdikleri ilginin farkında olan modacılar bunu leopar desenli etek modellerinde de ortaya çıkarmış. Bu sene gerek gerçek leopar renklerinde gerekse farklı renklerde oluşturulan leopar desenli etekler oldukça moda olacak.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi

                Gerek iş hayatında ciddi ve şık bir görünüm kazandırdığı gerekse bayanları pantolonlara göre çok daha rahat ettirdiği sebebiyle vazgeçilmez bir kıyafet olan etekler bu bahar ve yaz aylarında da bayanların ilk tercihi olacak. Özellikle sahil kentlerinde yaşayan bayanların gerek günlük kıyafet olarak gerekse iş kıyafeti olarak tercih edebileceği başlıca etek modelleri modacılar tarafından belirlendi. Son yıllarda her sene moda olma başarısı gösteren ve bayanları çekici bir görünüme kavuşturan leopar desenli etek modelleri bu yılın başlıca etek modası olacak.

Farklı Renklere Hazır Olun

Sadece kahverengi ve sarı tonlarından oluşan leopar desenleri değil, özellikle antrasit ve mavinin uyumu ile oluşturulan leopar desenleri de bu sene sıklıkla tercih edilecek. Bunların yanı sıra leopar desenli etek modellerinde diz üstü modellerin bu sene moda olacağına kesin gözü ile bakılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ