Makyaj Hileleri Nelerdir

Makyaj Hileleri Nelerdir

                   Makyaj Hileleri Nelerdir

Güzel gözükmek kusurlarımızı kapatmak için yapmış olduğumuz makyajın da kendine ait bazı sırları ve hileleri vardır. Bu yazımızda makyaj hileleri nelerdir bu konu hakkında konuşalım.

Herkes makyaj yaparken yaptığı makyajın daha güzel, kusursuz ve mükemmel gözükmesini temelli eder. Herkes gibi bizde bu yazımızda bunlara tek tek göz atalım. Makyaj hileleri nelerdir biraz inceleyelim;

*daha büyük gözleriniz olsun istiyorsanız gözünüzün içerisine beyaz kalem sürmelisiniz yada tam tersi gözlerinizin daha küçük gözükmesini istiyorsanız siyah göz kalemi tercih ermelisiniz.

*kaşlarınızı daha kalın ya da daha kalkık gözükmesini istiyorsanız kaşınızın hemen altına uygulayacağınız beyaz far ya da kalem ile dağıtarak bu işlemi yapabilirsiniz.

*maskaranız eskimiz ise fırçası temiz su akana kadar sıcak suda yıkayınız. aynı şekilde kapağını kapatıp kaynamış suda bir süre bekletiniz bu işlem hem topaklanmayı hem de maskaranızın ömrünü uzatacaktır.

* kirpiklerinizi kıvırmak için kullandığınız kirpik kıvırıcıyı biraz fön makinasında ısıtarak daha iyi kıvırma elde edersiniz.

*dudaklarınız için makyaj hileleri nelerdir bakacak olursak rujunuzun daha kalıcı durmasını istiyorsanız ruj sürmeden pudra sürünüz ve arkasından rujunuzu uygulayınız. Arkasından tekrar pudra uygulayıp saatlerce kalıcı ruj elde edebilirsiniz.

Sizde kendi kendinize deneme yanılma yöntemleri ile kendi makyaj hilelerinizi kendiniz yapabilirsiniz ve böylece hem kendiniz yaptığınız işi onaylamış hem de başkalarına önermiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ