Mavi Bluz Modelleri

Mavi Bluz Modelleri

Mavi Bluz Modelleri

Mavi renk kadınlar tarafından sevilen ve sıklıkla kullanılan bir renktir. Birçok kadının kıyafetleri arasında mavi renkli olan kıyafetleri bulunmaktadır. Her kadının en çok kullandığı kıyafetler arasında yer alan bluzlarda da mavi renk sıklıkla kullanılmaktadır.

2018 yaz sezonun da özellikle mavi bluz modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bu renkleri açık renkli pantolonlarla kombin yaparak gayet şık bir görünüm elde edebilirsiniz.  Mavi bluz modelleri arasında ton farkı olarak da farklı seçenekler yer almaktadır. Kış aylarında genellikle koyu mavi tonları kullanılırken yaz aylarında buz mavisi ve gök mavisi gibi renkler tercih edilmektedir.

Yaz aylarında en sık rastlayacağınız gök mavi bluz modelleri olacaktır. Bu renklerdeki bluzlar hem şık hem de oldukça zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle kayık yaka bluz modellerinde ve şifon bluz modellerinde kullanılan bu renkler hem gündelik olarak hem de klasik olarak kullanılmaya elverişlidirler. Her yaşa uyum sağlayabilen mavi renk, özellikle beyaz etek ve pantolonlarla kombin yapılarak şık bir görünüm oluşturabilmektedir. Bu mavi bluz modelleri ile siz de şık kombinler yapabilirsiniz. Özellikle yeni sezonda moda olan midi eteklerle mavi renkli kayık yaka bluzları bir arada kullandığınızda oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombinin tamamlayışı olarak da farklı bir renkte dolgu topuklu ayakkabıyı seçebilirsiniz. Bu kombini diğer aksesuarlarla da tamamlayarak hazır hale gelebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ