Mayo Modelleri

Mayo Modelleri

Mayo Modelleri

Mayo genellikle daha olgun bayanların denize ya da havuza girerken giymeyi tercih ettiği bir su kıyafetidir. Mayo modellerinden bahsedeceğimiz bu yazımızda vücut şekillerine göre, yaşa göre, modaya göre mayo modelleri hakkında vereceğimiz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kendimize en uygun mayoyu bulmak için öncelikle kendi vücudumuzu iyi tanımamız gerekmektedir. Eğer biraz kilolu bir vücuda sahipseniz kesinlikle siyah, lacivert gibi daha koyu renkte ve kapalı yani çizgili, çapraz vb. delikleri olmayan vücudunuzu saran ve toplayan mayo modellerini tercih etmeniz sizin için en uygunudur. Basenlerinizin biraz fazla olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle vücudunuzun diğer bölgelerine dikkat çekebileceğiniz üst kısmında fırfırlar olan ya da bel kısmına çizgi desenleriyle ya da çizgi şeklinde deliklerle belinizi daha öne çıkaran mayo modellerini tercih etmelisiniz.

Göğüsleriniz büyük ise dekoltenizi ön plana çıkarmayacak straplez modeller ve etekli mayo modelleri sizin için tam bir kurtarıcı olacaktır. Ayrıca göğüs bölgenizi asimetrik mayo modelleriyle çok rahat kamufule edebilirsiniz. Çapraz bağlarla bikininin alt ve üst kısımlarını birbirine bağlayarak çok şık mayo modelleri vardır. Bu modelleri sadece göbeği olmayan bayanların kullanmasının şık görünüm için daha uygun olduğunu düşünen tasarımcılar kesinlikle kilolu bayanların kapalı ve düz yani desensiz mayo modellerini tercih etmesi gerektiği konusunda ısrarcı. Tasarımcılar, çiçek desenli mayoların genç kızların vazgeçilmezi olmalı. Rengarenk etekli ya da eteksiz üst kısımlarında fırfırları bulunan straplez ya da V yaka mayo modellerinin genç kızlara çok yakışacağını belirtiyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ