Moda Elbiseler

Moda Elbiseler

Moda Elbiseler

Moda elbiseler içerisinde bu sezon dikkat çekici olabilecek detaylardan bahsedelim ilk olarak. İlk olarak bu sezonda geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi dantel detayları çok fazla revaçtadır ve özellikle klasik kesimlerde değil spor elbiselerde de çok fazla kullanılmaya başlanmış bir aksesuardır. Bunların yanı sıra spor elbiselerde ya da gündelik kullanılan elbiselerde dikkat çekici olacak bir diğer durum ise; desenler olabilecektir.

Moda elbiseler içinde dekoltelerde çok dikkat çekici olabilecektir. Özellikle tercih edilen asimetrik kesimler çok şık ve zarif bir görünümün yanı sıra seksi de bir hava elde edilmesine yardımcı olabilecektir. Dekolte olarak uzun ya da kısa olabilecek yırtmaçlar ve bu yırtmaçlarda kullanılabilecek olan asimetrik kesimler dikkat çekici olabilecektir. Bunların yanı sıra göğüs kısımlarında çerçeve görüntüsü ya da direk açık olarak kullanılacak dekoltelerde dikkat çekici olabilecektir. Ayrıca sırt bölgelerinde tercih edilen kafesli ya da asimetrik kesimli ya da ipli modellerde bu sezon özel olabilecektir. Moda olma açısından da bu tarz dekolteli elbiseler çok fazla tercih edilecek gibi görünmektedir. Tesettürlü bayanlar içinse daha çok özel desen ve kesimlere sahip olan elbise modelleri çok şık ve zarif bir görünüm oluşmasını sağlayabilecektir.

Moda elbiseler içinde bu sezon daha çok pastel tonlar görülecek gibi görünüyor ve ayrıca da desenli modellerinde çok fazla tercih edileceği de düşünülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ