Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

Nur Yerlitaş abiye modelleri bu sezonda çok dikkat çekici ve çok cazibeli kıyafetler ile dikkat çekici olabilecek gibi görünüyor. Özellikle transparan modellerin dikkat çekici olacağı bu sezondan abiyelerin üzerlerinde görebileceğimiz aksesuarlar ise; danteller, tüyler, işlemler, boncuklar ve özel taşlar olabilecek gibi görünüyor. Nur Yerlitaş tarafından özel olarak tasarlanan modellerde abartılı taş, pul palet, inciler olabileceği gibi çok sade ve zarif modelleri de dikkat çekici olacaktır.

Nur Yerlitaş abiye modelleri özellikle sanat camiasında olan bayanların sahnelerde ve özel günlerde tercih ettikleri özel tasarımlar olarak bilinmektedirler. Aşırı dekolteli olan modellere yer verilebilen tasarımlar olduğu gibi çok naif ve şık olan modeller de dikkat çekici olabilecektir. Bunların yanı sıra bu sezonda tüllerinde çok fazla kullanılacağı ve transparanlarında dikkat çekici olacağı kesin gibi görünüyor. Özellikle genç ve zarif fiziğe sahip olan bayanların sadece mayo bikini bölgelerini kapatan uzun olan fakat transparan görünüm sağlayan modelleri dikkat çekecektir ve kendine güvenen kadınlar tarafından çok fazla tercih edilebileceklerdir. Bu sayede de özel davetlerde ya da özel gecelerde bayanların şıklıkları göz kamaştırıcı olabilecektir. Mayo bölgelerinin taşlarla ya da buna benzer özel aksesuarlarla kapatılması mümkün olabileceği gibi tüller ya da dantellerle de kapatılması mümkün olabilecektir.

Nur Yerlitaş abiye modelleri içerisinde çok zarif ve ağır modeller olduğu gibi çekiciliği ve albeniyi arttıran modellerde yer alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ