Örgü Uzun Hırka Modelleri

Örgü Uzun Hırka Modelleri

Örgü Uzun Hırka Modelleri

Kış aylarının soğuğunda soğuk havalardan korunmak için kalın giyinmeyi ihmal etmemek gerekir. Vücut dış ortamın düşük sıcaklığına karşı direnemez ve hasta oluruz. Bunun için giyebildiğimiz en kalın elbiselerle soğuğa dur dememiz gerekir. Peki, bu kalın elbiseler nelerdir? Kışın en çok tercih edilebilecek ve soğuktan koruyabilecek elbiseler genellikle kazak ve hırkalar olacaktır. Giyilebilen diğer bir elbise çeşidi ise polar elbiselerdir. Ancak bu elbise çeşitlerinde şöyle bir sınırlama vardır. Polar elbiseler hep aynı desen üzerinden olduğu için aradığımız modeli bulamayabiliriz. Ancak aradığımız örgü uzun hırka modellerini kendimiz dahi örebiliriz.

Dilediğiniz deseni oluşturabilirsiniz

Eğer hırka giymeyi seven biri iseniz desenler sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır. Alacağınız ipler ve şiş ve tığ ikilisi ile aklınızdaki hırka desenini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer aklınızda herhangi bir fikir yoksa internet üzerinden önceden başkaları tarafında yapılmış olan ve sizin beğeneceğiniz örgü uzun hırka modellerini bularak işe koyulabilirsiniz.

Sipariş de verebilirsiniz

Eğer yapamam, örmeye zaman ayıramam diyorsanız internet üzerinde bulduğunuz ve beğendiğiniz modellerin siparişini vererek dilediğiniz şekilde giyinebilirsiniz. Ancak en keyiflisi yine de kendi hayal gücünüz ile kendi kafanızda oluşturup da iplere hayat getireceğiniz modeller olacaktır. Bu konuda son tercih yine size kalmıştır ama şu da unutulmamalıdır ki, kendi el emeğinizle zaman ayırıp da ve tamamen kendi istekleriniz dâhilinde şekillendireceğiniz hırkaları giyerken daha mutlu olacağınızdan emin olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ