Payetli Bluz Modelleri

Payetli Bluz Modelleri

Payetli Bluz Modelleri

Her kadın özel gecelerde ve günlerde en şık kombinleri yaparlar. Dolaplarında yer alan en güzel bluzu ve en şık etek veya pantolonu seçerler. Özel günlerde şık olmak isteyen kadınların bluz tercihleri arasında yer alan payetli bluz modelleri her yaştan kadın için kullanışlı olmaktadır.

Payetli bluz modelleri hem gençler hem de ileri yaşlardakiler tarafından rahatlıkla kullanılabilirler. Özel gecelerde elbise kullanmak yerine farklı parçaları bir araya getirerek kombin yapmak isteyen kadınlar payetli bluz modellerini tercih etmektedirler. Bu bluzlar kadınların hem şık görünmelerini hem de ilgi çekici bir görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır.

Payetli bluz modelleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edebilirler. Yaz aylarında genellikle kolsuz payetli bluzlar kullanılırken kış aylarında se daha çok uzun bluzlar kullanılmaktadır.  Yaz aylarında daha sık kullanılan bu bluz modellerini hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yaparak oldukça şık görünümler elde edebilirsiniz. Eğer pantolon kullanıyorsanız uzun olan payetli bluzları, etek kullanıyorsanız daha kısa olan payetli bluzları kullanmanızı tavsiye ederim. Eteklerle birlikte kullanılan bluzları, eteğin içine koyarak bluzunuzu ön palana çıkarabilirsiniz. Ayakkabı olarak da hem platform topuklu hem de dolgu topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Kullanacağınız ayakkabının rengini bluzunuzun üzerinde bulunan payet rengiyle aynı olarak seçebilirsiniz. Böylelikle hem uyumlu hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ