Porselen Makyaj Fiyatları

Porselen Makyaj Fiyatları

Porselen Makyaj Fiyatları

Porselen makyaj fiyatları, yapılan diğer makyaj çeşitlerine göre bir nebze daha fazladır. Bundaki en önemli faktör ise tahmin edebileceğiniz gibi makyajın kalıcılık süresinin daha uzun vadede olmasıdır. Ancak porselen makyajın avantajları göz önünde bulundurulduğunda kadınlar tarafından diğer makyaj çeşitlerine oranla daha fazla tercih edildiğini gözlemleyebiliriz.

Bunun yanında kendi porselen makyaj setinizi alıp, porselen makyajınızı kendiniz yapmak istiyorsanız bunun için de bir takım alternatifler mevcut. Bazı e-ticaret sitelerinde satışa sunulan porselen makyaj setlerinin içerikleri şu şekilde ;

88’li mat far paleti

78’li makyaj paleti

20’li göz altı aydınlatıcı ve kapatıcı palet

32’li kremsi ruj paleti

1 adet allık

12’li makyaj fırça seti

120 ml fondöten

jel fırçalı eyeliner

sabitleyici sprey

Yukarıda belirttiğimiz ürünleri kapsayan porselen makyaj setinin fiyatı 180 TL ile 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kozmetik ürünlerin kalitesine, sayısına bağlı olarak değişkenlik gösteren porselen makyaj fiyatları kuaförlerde de 250 TL ile 450 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Tabi ki bu da makyajı yapan kuaförün gösterdiği özene göre değişmekte. Satılan makyaj setinin fiyatı ve kuaförlerde yapılan porselen makyajların fiyatı karşılaştırılınca makyaj seti almak daha mantıklı gibi görünse de, porselen makyaj hiç bir şekilde hata kaldırmayan bir makyaj çeşidi olduğu için kesinlikle uzman eller tarafından uygulanmalı, mümkünse referansı bulunan makyözler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü kalıcı olan bir makyajın kötü olmasını hiç bir kadın istemez.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ