Siyah Makyaj Modeli

Siyah Makyaj Modeli

Siyah Makyaj Modeli

Birçok makyaj modeli olduğu gibi siyah makyaj modeli de birçok kişi tarafında dikkat çeken ve merak edilen bir makyaj türüdür. Bizde sizler için bu siyah makyaj modeli konusunu sizin için inceleyelim.

Öncelikle her makyaj modelinin herkese yakışmayacağı gibi bu makyaj modeli de herkese yakışmayan bir modeldir. Yapılırken çok dikkatli ve özenli yapılması gerekir. Bu değil ki uzmanlar tarafından yapılacak bizde kendi evimizde gerekli malzemeler ile kendimiz bu işi yapabiliriz. Eğer sizin de göz renginiz siyah ise bu siyah makyaj model size en çok yakışacak olan modellerden biridir. Zaten gözleriniz buğulu ve dumanlı olduğu için bu makyajı siyah ve gri tonlarında yaparak daha hoş ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca saç renginizde siyak ise ve kırmızı renklerde bulunan ya da vişne renklerindeki bir ruj ile bu makyajı çok hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Göz renginiz ela rengi ise size de siyah ve tonları yakışacaktır. Ya da siyah tonlarını kalem veya eyerline kullanarak göz kapaklarına da zıt renklerde uygulayacağınız far ile siyah bir makyaj yapmış olursunuz.

Fakat göz renginiz mavi ta da yeşil tonlarında ise dediğimiz gibi bu makyaj türü sizlere yakışmayabilir ve uzak durursanız daha hoş olacaktır. Sadece siyah eyerline çekerek de sizde siyah göz makyajıni bir parça da uygulamış olabilirsiniz.

Siyah Makyaj Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ