Siyah Sütyen Modelleri

Siyah Sütyen Modelleri

Siyah Sütyen Modelleri

Kırmızı ve dantelli modellerden sonra  belki de en çok tercih edilen modellerden olan siyah sütyen  modelleridir. Siyah sütyeni tercih eden kesim hiç de azımsanmayacak kadar çoktur.

Sütyen göğüslerimizi örtmek amacıyla kullandığımız bir iç çamaşırı modelidir. 20 . y.y ‘dan itibaren tam anlamıyla üretilmeye başlayan sütyen modelleri  daha öncelerinde bayanlar tarafından korse olarak kullanılmakta idi zaman ilerledikçe korseler parçalanmış ve ikiye ayrılmıştır. Alt ve üst kısım olarak ayrılmıştır ve günümüze sütyen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayanların göğüs kısmını şekillendirmek ve aynı zamanda örtmek amacıyla kullandıkları sütyen modellerinin günümüzde birçok çeşidi ve modelleri bulunmakta.

En çok rağbet gören modeli tabi ki kırmızı ve onu takip eden dantelli modeller ve onun izinden gelen  siyah sütyen modelleri oluyor. Kırmızının cazibesi ve seksiliğinin vazgeçilmezliği olabilir fakat; tabi ki siyahın zarafeti, asilliği ve onun ağır başlılığı da yabana atılmamalı. Herkesin tercihi tabi ki ayrıdır. Siyah sütyen modelleri özellikle dantel detayları ile birleştiğinde daha seksi daha şık bir görünüm alıyor. Hatta bence modeline göre bazen kırmızıyı bile geçer. Siyah sütyen modelleri  her genç kızın ve bayanın mutlaka dolabında bulunması gereken bir çamaşır modelidir. Kombin edilmesi oldukça kolaydır. Siyah bir sütyeni her renk gecelik ile rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Sizde asilliği ve kombin kolaylığını seviyorsanız siyah modellerini tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ