Straplez Gelinlik

Straplez  Gelinlik

Straplez  Gelinlik

Gelinlik seçerken fiziğimizi, karakterimizi ve düğün mekanına  uygun olarak seçim yapmalıyız. Eğer gelinlik modelimiz straplez  gelinlik modeli ise size bu model hakkında biraz bilgi aktaralım.

Gelinliğimizi seçerken kataloglara bakarken mutlaka sadece bakmamalıyız o gelinliği beğendiysek denemeliyiz ki ona göre tercih yapmalıyız. Aksi halde yanlış kararlar alabiliriz. Yazın en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biri de kesinlikle straplez gelinlik  modelleri olacaktır. Bu gelinlik modelleri çok tatlı ve şık duruyor hele giyen gelin miyon tipli bir bayansa daha bir hoş duruyor. Ünlülerin çoğu da bu modelleri tercih ettiklerini görüyoruz.  Eğer sizde gelinliğinizi straplez gelinlik modeli seçecekseniz size önemli ve küçük ipuçları verelim.

*straplez bir gelinlik tercih edecekseniz ona göre takı kullanmalısınız. Bu model gelinliklerde omuz ve boyun kısmı açık olacağı için takımızın güzel olması önemlidir. Büyük gerdanlıklar yada inciler çok şık duracaktır.

* aynı şekilde  gelinliği giydiğinizde boyun kısmımız açık olacağı için saçlarımızı topuk  yapmamız daha hoş gözükmesini sağlar. Topuzumuzu  kullandığımız takıya ve aksesuarlarımıza göre parçalar takabiliriz.

* eğer gelinliğimizin modeli straplezise  dikkat edilecek belki en önemli şey giyeceğimiz iç çamaşırları olmalıdır. Askıları olmayan veya takıp çıkarabileceğimiz askıları olan bir sutyen modeli seçebilirsiniz. Yada daha şık göstermesi için korse tarzı  vücudu saran modeller tercih edebilirsiniz.

Bu kurallara uyabildiğinizde sizde daha mutlu ve rahat bir gelin adayı olarak gününüzü geçirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ