Takı Yastığı Modelleri

Takı Yastığı Modelleri

Takı Yastığı Modelleri

Yeni doğum yapmış birini ziyarete giderken veya bebek görmeye giderken genellikle takı hediye edilir. Bizde bu bir gelenek haline gelmiştir. Özellikle yeni yeni öne çıkan bu gelenek süslü bebek odalarında olmazsa olmaz eşyalar arasına takı yastıklarının da eklenmesine sebep olmuştur.

Takı yastığı modelleri özellikle yeni doğan bebek ziyaretine gidildiğinde en çok rastlanan aksesuarlar arasında yer almakta. Kız bebekleri için pembe ve rengârenk süslü takı yastıkları kullanılırken erkek bebekler içinse en çok tercih edilen renk mavi olmakta.

Bebek odalarının cıvıl cıvıl olması bebek odası aksesuarlarına da farklılığı getirmiştir.  Bebekler için çok farklı çeşitlerde takı yastığı modelleri mevcut.

Tüllü süslü bebek takı yastığı modellerini siz de evde kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapan annenin yakınları her detayı düşünürler. Bu işlere de genellikle onlar bakarlar. Referans alacakları güzel bir takı yastığını çeşitli aksesuarlarla süsleyerek oldukça şık bir yastık yapabilirler.

Kız bebekler için genellikle pembe kurdeleli ve fiyonklu yastıklar oldukça sevimli görünüyor. Bu takı yastıkları üzerine isterseniz bebeğinizin adını yazdırabilme imkânına da sahipsiniz. Bebekken kullanılan bu sevimli şirin aksesuarlar o bebekler genç olduğunda onlara anı olarak kalabilir ve belki onlar da kendi çocukları için bu takı yastıklarını kullanabilirler.

Piyasada çok sayıda takı yastığı bulmak mümkündür. Eğer istediğiniz gibi bulamazsanız da dilediğiniz tasarımı kendiniz yapabilir ve kendi beğenilerinizi bu yastıklara yansıtabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ