Tesettür Gelinlik Modelleri En Çok Tutulan Modeller

Tesettür Gelinlik Modelleri En Çok Tutulan Modeller

Bu Senenin En Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

Evlilik her genç kızın hayalinde sonsuz saadete açılan bir kapıdır. Ve her gelin bu sonsuz saadet kapısından en güzel haliyle girmek ister. Hayallerini en güzel gelinlik modelleriyle süsler. Evet, her evlenecek kızın hayalinde güzel bir gelinlik yatar. Güzel bir gelinlik içinde günümüz modasını ve gelinin kendi vücudunu tanıması gerekir. Geçmişten günümüze güzel bir gelinlik bulma konusunda en çok zorlananlar ise tesettürlü bayanlar olmuştur. Fakat artık bu durum değişti. 2019 Tesettür Gelinlik Modellerine baktığımızda gözümüz gönlümüz açılıyor. Bu seneki tesettür gelinlik modelleri gelinlerin yüzünü güldürüyor. Peki bu seneki modeller nasıl ?

2018 Tesettür Gelinliklerinde Türban Nasıl Olmalı ?

Tesettür gelinlik modellerinde en önemli konu türbandır. 2019 Tesettür Gelinlik Modellerinde ise türbanın gelinlikle uyumuna çok dikkat ediliyor. Sıkı bir eşarptan ziyade daha feminen bir tarzda olduğunu görüyoruz.

2018 Tesettür Gelinlik Modellerinin Farkları

Önceki yıllarda gelinler tercihlerini Beyaz ve tonlarında kullanırken 2019 Tesettür Gelinlik Modellerinde

açık pembe ve pudra tonlarında bile gelinlikler tercih edilebiliyor. Ayrıca önemli bir adet olan kırmızı kuşak bağlama olarak bilinen detay artık yerini siyah veya muhtelif renklerde kurdelelere bıraktı. Fakat her şeyden önemlisi gelinlerin gelinlik alışverişini

modelleri deneyerek ve vücuduna yakıştırarak yapması. 2019 Tesettür Gelinlik Modellerinin önemli farklarından biride kabarık etekler ve tüllerin yerini, fiyonk ve uzun kuyruk gibi tatlı detayların almış olması.

Yine, büstiyer bölgesini düğmeler ve yelek tarzı detaylar süslüyor. Gelinlikteki işlemeler ve kumaşın saten görünümü de gelinlere önemli tüyolar veriyor. Genel olarak gelinlerimiz bu yıl önceki yıllarda ki gelinlik modellerine nazaran daha farklı renk, detay ve görünümde gelinlik modellerini tercih edebilir ve tereddüt etmeden mutlu bir şekilde gelinliğinin zevkini çıkartabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ