Tesettür Modası

Tesettür Modası

Tesettür Modası

Tesettürlü bayanların kıyafetlerindeki en önemli unsurlardan bir tanesi olan eşarp, geçmişten günümüze kadar uzanan zaman içerisinde farklı modellerde ve şekillerde üretilmeye devam etmektedir. Örtünmede eşarp kullanan tesettürlü bayan sayısı oldukça fazla olduğu gibi hanımlar eşarp yapımlarında değişik yöntemler kullanarak farklılık oluşturmaktadır. İpek, rayon gibi değişik kumaş türlerinden üretilen eşarplar, kaliteleri ve görünüşleri ile birbirinden çoğu zaman ters düşmektedir. Birçok kapalı giyim firması eşarp üretiminde yeni modeller ve renk çeşitliliği ile farklılık yaratmaya devam etmektedir. Eşarp kalitesi ve şıklığıyla ile kendini göz önüne seren bir tesettür ürünü olduğu sebebiyle kalitesiz olan bir eşarp kullanan kişiyi yoracağı ve rahatsız edeceği gibi bir de zamanla şekli bozularak kötü bir hal almaya başlayabilir. Bone ile birlikte kullanışı gayet rahat olan iğne yardımı ile şekillendirilir ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Kapalı hanımların tercih ettiği eşarp modelleri onları şık ve hoş gösterdiği derecede rahat da ettirmelidir.

Eşarp modelleri sayıca çok fazla olduğu için her zevke beğeniye ve bütçeye hitap etmektedir. Değişik desenler ve farklı renklerde eşarp modellerinin yanında sadeliği seven kapalı bayanlarımız için tek renk sade eşarplar da bulunmaktadır. Şıklığı ve rahatlığı bir arada yürütmeyi sevenler tercihlerinizde dikkatli olarak rahat bir yaşantı sürebilirsiniz.
Piyasadaki eksikliklerden bir tanesi de eşarp üreten firmaların oldukça az olmasıdır. Bu sebepten üretici firmalar son zamanlarda modacılarla çalışmaya başlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ