Trend Elbise Modelleri

Trend Elbise Modelleri

Trend Elbise Modelleri

                Trend yani popüler bir elbise giymek bayanların özellik çok fazla tercih ettiği kıyafet türleri arasında yer alabilmektedir. Bu trendi yakalabilmek elbetteki kişilerin elindedir. Kombin yapmak bu nedenlerden önemli bir noktadır.

Nasıl Trend Kombin Modelleri Yapılabilir?

Kombin oluşturmak çok kolay olmamakla beraber kişilerin elinde olan bir şeydir ve eğer doğru uygulanırsa çok şık tasarımlar ortaya çıkabilir. Laci Dore elbise kombin modelini ele alabiliriz.  Elbiseyi şu şekilde tanımlayabiliriz; bol kesim tek omuz model, şifon üst kumaş kullanılarak bir takı ile birleştirilmiş drapeli omuzda duracak şekilde olabilir. Buna uygun olarak simli bir gece çantası buna eşlik edebilir ve ayakkabılar ile aksesuar dışında her şey tamamlanmış olur. Trend elbise modelleri arasında gösterilebilecek bu model şık bir takı ile tamamlanmış olur.

Kruvaze Elbise İle Trend Oluşturmak

Kombin dediğimizde sadece günlük olarak, okula, işe ya da sadece bir kafeye giderken oluşturduğumuz kıyafetler akla gelmemeli. Mor kruvaze kıyafeti de bir kombin olarak ayarlanabilir ve şık modeliyle önemli yerlerde de giyilebilir. Mor rengin hakim olduğu kıyafette, üzerine daha sade soluk bir morun kullanıldığı bir yaka, siyah ceketle üst kısım tamamlanabilir. Alta giyilecek biraz daha açık renk bir pantolon ile trend elbise modelleri arasına bir kombin daha eklenmiş olur. Çok zor olmayan bu kombin modellierine deneyerek başka kullanacağınız modellere de böylece yol açabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ