Ünlülerin Makyaj Sırları

Ünlülerin Makyaj Sırları

Ünlülerin Makyaj Sırları

Televizyondaki oyuncuların ya da sevdiğiniz bir ünlünün makyaj nasıl yapıyor ünlülerin makyaj sırları nelerdir biraz bahsedelim.

Herkes onlar gibi makyaj yapmak istiyor onların sırları ünlülerin makyaj sırları merak edenlere açıklıyoruz.

Ünlülerin makyaj sırları;

*öncelikle ünlüler genelde bizim gibi evde makyaj çok az yapıyorlar onlar tabi ki profesyonel ekipler tarafından profesyonel ve en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılıyor bunu unutmayarak okuyalım lütfen.

* fondötenleri her zaman temiz ve sağlıklı bir cilde uygulanıyor. Genelde nemli hafif suyu alınmış sünger yardımı ile sürülüyor. Yani ünlüler en çok su bazlı makyaj kullanıyorlar. Kulaklar ve saçın bittiği bölüm arasında bazen ten farklılıkları olabiliyor bunun olmaması için makyajın eşit bir şekilde yayılması gerekiyor.

* pudra ise mutlaka pudra süngeri ya da fırçası ile her yere eşit miktarda uygulanması gereklidir.

* göz için toz farlar en iyi şekilde ve kullanımı rahat olarak kullanılıyor. Toz farları genel olarak kullanılırken farlar mutlaka far bazı kullanılarak sürülüyor. Ve yine far su bazlı olması tercih ediliyor.

* maskara uygulamadan önce mutlaka kirpiklerinize biraz bebek pudrası sürülür bu kirpiklerin hem daha uzun gözükmesine hem de ayı ayrı gözükmesine neden olur.

*rujun da daha kalıcı olmasını istiyorsanız mutlaka sizde ruj sürmeden önce sizde yüzünüze uyguladığınız pudrayı dudaklarınıza da uygulayarak daha uzun ömürlü ve kalıcı ruj sürmüş olursunuz.

Ünlülerin Makyaj Sırları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ