Vücut Çorabı

Vücut Çorabı

Vücut Çorabı

Vücut çorabı vücudu tamamen kavrayan, tek parça gecelik tarzı daha çok yatakta giyilen iç giyim ürünüdür. Fantezi giyim ürünleri arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Hemen hemen bütün iç giyim firmaları çeşitli modellerde üretim yapmaktadırlar.  Her iç giyim mağazasında da kolaylıkla ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.  Erkeklerin de değişiklikler istediklerini belirli bir çizgide kalmadan zevkli seçimler yapmanızı beklediğini unutmayın. Yatakta partnerinizi kışkırtmak, aklını başından almak için kuşkusuz en iyi seçim olacaktır.

Klasik geceliklerden baby dollardan sıkıldıysanız, farklılık yaratıcılık istiyorsanız vücut çorabı tam size ve partnerinize göre. Özel gecelerde ve sıradan gecelerde giyilebilir. Sıradan olan geceleri sıradanlıktan çıkarır, gecelerinize renk katar, kadınlığınızı, dişiliğinizi ön plana çıkarır. Ayrıca vücudunuzda selülit çatlak gibi göze hoş görünmeyen kusurlar varsa  kamufle eder. Vücut çorabını tek başına giyebileceğiniz gibi günlük kıyafetin altından da giyerek değişik fanteziler yapabilirsiniz.  Elbiselerin ve eteklerin altından giyildiğinde oldukça kullanışlıdır.  Vücut çoraplarının piyasada beyazdan siyaha, kırmızıdan pembeye birçok rengi bulunmakla beraber, çok çeşitli desenleri de mevcuttur.

Fileli vücut çorabı, ağ desenli vücut çorabı, kelebek desenli vücut çorabı gibi bir çok çeşidini görmek mümkündür. En çok tercih edilen model siyah file desenli olanıdır. Çeşitler arasından seçim yapmak size ve partnerinizin arzusuna kalmıştır. Ayrıca vücut çoraplarının her bedeni bulunmakla beraber büyük bedenleri de balık etli bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Vücut Çorabı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ